איך לבחור חנות חיות טובה עבור חיית המחמד שלכם

אנחנו כבני אדם, תמיד אהבנו לגדל חיות מחמד, אך הפופולריות עולה מאוד בשנים האחרונות וכך גם המוצרים והצרכים של חיית המחמד שלכם.

לדוגמא, חיית המחמד שלכם צריכה מזון, משחקים, תכשירי הדברה, וכל מיני מוצרים אחרים מקיפים, שתמצאו כמעט בכל חנות חיות.

אך ההבדלים בין איכות המוצרים ובמיוחד במחירים יכולים להיות גדולים, ולכן בכתבה הבאה נדבר על איך לבחור חנות חיות עבור חיית המחמד שלכם.

קודם כל- בידקו באינטרנט

כיום, האינטרנט מאפשר לנו למצוא את כל מה שקרוב אלינו. למשל, אם אנחנו גרים באשדוד, מספיק שנכתוב בשורת החיפוש של גוגל חנות חיות באשדוד, על מנת שנקבל בתוצאות החיפוש את מיטב חנויות החיות באשדוד, וככה גם אצל כל עיר.

השלב השני הוא לבדוק את הביקורות של כל החנויות שמתגלות בשורות החיפוש. לביקורות יש משמעות מאוד חשובה, כשאתם בוחרים חנות חיות, בגלל שהן מראות בפועל איך השירות, המוצרים והמחירים של אותה חנות.

אם השירות באותה חנות הוא טוב, היא תקבל ביקורות טובות, וזה אומר שכדאי לכם לגמרי לקחת בחשבון לקנות מהחנות הזו. אם הביקורות רעות, אז כדאי להטיל ספק בחנות זו.

השלב השלישי, הוא להכנס לאתר החנות, ולהסתכל על המוצרים ועל המחירים שלהם ולבצע השוואות עם חנויות אחרות (אלו שבחרתם מתוך החנויות עם הביקורות הטובות).

בגלל שיש כמויות אדירות של חברות מזון, חברות צעצועים וכו', אז אתם יכולים להתקל בלא מעט מותגים. במקרים כאלו, מומלץ להתקשר לחנות החיות, או ללכת אליה פיזית ולהתייעץ עם המוכר. חנות חיות טובה יודעת לתת ייעוץ טוב, בעיקר בכל מה שקשור למזון לחיות מחמד.

ומכיוון שמזון לחיות מחמד יכול להתאים לחיה אחת ולחיה אחרת לא – חשוב לקבל ייעוץ מקצועי, וזה מבחינתנו הפרמטר הכי חשוב, אפילו מעבר למחיר.

בדקו אם יש מועדון לקוחות בחנות החיות

המלצה נוספת היא, לבדוק אם קיים מועדון לקוחות בחנות החיות. מומלץ במיוחד לבדוק את זה מכיוון שזה יכול לחסוך לכם אלפי שקלים, בגלל העובדה שלמשל מזון לכלב, אנחנו קונים על בסיס קבוע (חודשי בדרך כלל),

ואם יש מועדון לקוחות שמספק הנחות, בסופו של דבר תוכלו לקנות את כל הצרכים שלכם עבור הכלב שלכם באותה חנות באופן שוטף ולקבל כל הזמן הנחות. לטווח הרחוק אתם יכולים לחסוך ככה המון המון כסף.

מצאתם את המאמר שימושי?
שתפו בקליק
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו