סוגי מצעים

סוגי המצעים הקיימים בשוק

המיטה היא המקום ממנו אנחנו יוצאים בכל בוקר כדי להתחיל את היום שלנו, והמקום אליו אנחנו חוזרים אחרי יום מעייף ומתיש הכולל עבודה, גידול הילדים, הכנת אוכל, ניקיון ובקיצור – שגרה. בגלל שהמיטה היא מקום חשוב כל כך שתפקידו להטעין את האנרגיות שלנו מחדש בכל לילה, היא צריכה להיות מקום נעים, אינטימי וכיפי שנעים לחזור אליו. מצעים למיטת תינוק הם אחד המרכיבים החשובים שקיימים במיטה, ובמאמר הקרוב נבין מהם סוגי המצעים הקיימים בשוק.

סוגי המצעים הקיימים בשוק

אז מבין סוגי המצעים הקיימים בשוק ניתן לראות כמה סוגים. סוגי המצעים הקיימים בשוק מתחלקים לכמה

קטגוריות – סוג הבד ממנו עשויים המצעים, גודל המצעים וצורת המצעים.

מבין סוגי המצעים הקיימים בשוק ניתן למצוא מצעים סטנדרטים לפי מידות מיטה סטנדרטיות – מצעים למיטת יחיד, מצעים למיטה וחצי ומצעים למיטה זוגית. כמו כן קיימים גם מצעים המותאמים למיטות ספציפיות של מיטות, אותם אפשר להזמין בתפירה אישית במגוון חנויות.

סוגי המצעים הקיימים בשוק – סוגי בדים

כשבוחנים את סוגי המצעים הקיימים בשוק ניתן כמובן לסווג אותם לפי בדים. סוג המצעים הנפוץ ביותר הוא מצעים העשויים מבדי כותנה. בד הכותנה הוא הנוח והשכיח ביותר, היות והוא ארוג בצורה מאוזנת לפי שיטת שתי וערב בצפיפות גבוהה, מה שהופך אותו לבד "נושם", נעים ובמחיר סביר. בדי הכותנה הם חלקים ועמידים לאורך זמן.

מצעי הכותנה גם מגיעים בצורה של בדי סאטן-כותנה. בדים אלו נארגים גם הם בצורת שתי וערב אך בטכניקה שונה של על כל ארבעה חוטים מלמעלה ייתפר חוט אחד מלמטה. היות ומדובר בחוטים שנארגים בצפיפות אפילו גבוהה יותר מבבד הכותנה הרגיל, והחוטים עצמם הם דקיקים ועדינים יותר, נוצר כאן בד מבריק, עדין ורך.

בד אל קמט

מבין סוגי המצעים הקיימים בשוק קיימים גם מצעים מסוג בד אל קמט. הבד עשוי להיווצר מבדים כמו כותנה או משי, בדים סינטטיים או טבעיים. האריגה של בד אל קמט מאפשרת לו להישמר, כשמו כן הוא, ללא קמטים.

מיקרופייבר

בד המיקרופייבר הוא למעשה בד הארוג מסיבים של פוליאסטר בעובי דק ביותר. הבד הוא רך וכן דוחה מים, מה שמאפשר לו להיות בד נעים ביותר שסופג זיעה.

איך בוחרים מבין כל הסוגים?

קשה לבחור מבין סוגי המצעים הקיימים בשוק, אך הדבר בהחלט אפשרי. חשבו על הצרכים שלכם – האם אתם נוטים להזעה מרובה וזקוקים לבד כמו מיקרופייבר שיוכל להתמודד איתה? האם אתם אוהבים להתפנק במיטה ולהרגיש על גג העולם עם מצעי הסאטן? האם הילד שלכם מסתובב הרבה במהלך הלילה במיטה ומצעיו נוטים להתקמט, ואז בד אל קמט יוכל לשרת אתכם בקלות או כיסוי מיטה ? גם ניתן למצוא את הבד בשמיכות קיץ לילדים.

איך מצעים משפעים על לייף סטייל ?קבלו טיפים במאמר הבא

בכל מקרה, תוכלו למצוא כל סוג מצעים שתחליטו לבחור בו בחברת HEAVEN –WWW.HEAVEN-INC.CO.IL מוצרי טקסטיל לבית. שינה נעימה!

מצאתם את המאמר שימושי?
שתפו בקליק
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו