איך משתמשים בכלוב אילוף לכלבים?

אם יש לכם כלב חדש ואתם מעוניינים לאלף אותו, כלוב אילוף הוא כמעט חובה. בעזרת כלוב אילוף אתם מאלפים את הגור הקטן והחמוד שלכם כל מיני התנהגויות שמתאימות לבית, למשל חינוך צרכים. כלוב אילוף לכלבים, למרות שהוא נשמע כמוצר לא נעים עבור הכלב, דווקא יכול להיות מאוד חיובי עבורו, כלוב אילוף משמש לכלב מן "בסיס", שבו הוא יודע שיש לו את הפינה שלו בבית ששם הוא מרגיש בטוח, מקבל את הפרטיות שלו. כלוב אילוף בעצם יוצר עבור הכלב "מסגרת" שהיא בריאה עבורו, כשכלב מקבל מסגרת שבה הוא לומד התנהגויות, תהליך הלימוד והאילוף הוא הרבה יותר יעיל.

חיזוק הביטחון של הכלב

כאמור, כלוב האילוף לכלב הוא המקום שהוא הוא מרגיש בטוח, ובמקום הזה התפקיד שלו כבעלי הכלב הוא ללמד אותו התנהגויות נכונות ולחזק אותו בהתאם. ברגע שמחזקים את הכלב כאשר הוא לומד התנהגויות חדשות וטובות, הכלב מבין איך צריך להתנהג וזה גם בעצם עושה לו סדר בעולם הפנימי שלו, מכיוון שכלב חדש שנחשף לבית חדש, במיוחד אם מדובר על גור שרק עתה נולד לעולם, אז הסביבה שלו מלאה בגירויים והבעלים חייב לעשות לו סדר בעולם. כשהכלב מבין שיש חוקים הוא הרבה יותר רגוע, שלו ועם הרבה יותר בטחון עצמי. כך שכלוב אילוף הוא לא טוב רק לכם, אלא גם לכלב.

כלוב אילוף לכלבים
כלוב אילוף לכלבים

כלוב אילוף וחינוך לצרכים

כלבים, מבחינה גנטית, לא אוהבים לעשות את צרכיהם איפה שהם נמצאים וחיים. לכן כלוב אילוף לכלבים הוא מוצר מושלם על מנת לחנך את הכלב לא לעשות צרכים בבית. ברגע שהכלב נמצא בתוך הכלוב, הוא לא ירצה לעשות את צרכיו שם, אלא רק כשמוציאים אותו החוצה לטיול, כך הכלב לומד מהר שהמקום לעשות בו את הצרכים לא נמצא בבית, אלא בחוץ ובזמן הטיולים.

איפה קונים כלוב אילוף לכלבים?

כלוב אילוף לכלבים ניתן לקנות כמעט בכל חנות חיות, לדוגמא מלך האריות ו- ANIMAL-SHOP, המחירים שונים מחנות לחנות כך שכדאי שמומלץ לבדוק כמה חנויות על מנת למצוא כלוב אילוף לכלבים בזול. מבחינת מותגים אין כל כך טעם להתייחס למותג, אלא רק לראות שהכלוב בנוי טוב, ושהוא מספיק גדול עבור הכלב שלכם ונותן לו מספיק מרחב. לאחר שתקנו את כלוב האילוף תוכלו להוציא לפועל את האילוף הבסיסי של למידת עשיית צרכים בטיולים ולא בבית וגם התנהגויות רצויות אחרות

מצאתם את המאמר שימושי?
שתפו בקליק
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו