תיק ללפטופ שיהפוך את המחשב הנייד שלכם לאופנתי וסקסי

מחשב נייד הוא מכשיר מלא מוג'ו, ולא סתם עוד מכשיר אלקטרוני. מחשב נייד מכיל בתוכו את כל עולם התוכן שלנו, אם זה עבודה, פנאי, ודברים אישיים, כמו כן גם כל מיני דברים שלמשל קשורים ללימודים, לכן למחשב נייד מגיע את המקום שלו וחוץ מזה שאנחנו צריכים להגן עליו ולשמור עליו שלא יהרס, גם לגיטימי לחלוטין לתת לו אהבה וסטייל ולקנות לנו תיק ללפטופ שהוא מגניב ולא סתם משעמם ואפרורי. הפינוק הזה הוא גם בשבילכם וגם בשבילו!

כי גם למחשב הנייד שלכם מגיע כיסוי מגניב ללפטופ!

כשאנחנו מדברים על כיסוי ללפטופ שהוא מגניב אנחנו בדרך כלל מדברים על קייס מרופד ששומר על המחשב והוא צמוד אליו וככה אפשר לקחת אותו לכל מקום איתכם בביטחה וללא כל חשש, מה שהופך אותו למגניב זה העיצוב והשימוש בבדים שהם מגניבים ולא סתם אפרוריים ומשעממים כמו שמוצאים בררך כלל בחנויות.

בדרך כלל תיקים למחשבים ניידים כאלה מיוצרים בעולם האופנה והסטייל על ידי מעצבות תיקים, והתמזל מזלנו שבישראל מעצבות התיקים החליטו להשקיע גם בכיוון הזה וניתן לראות לא מעט קולקציות תיקים למחשבים ניידים ממיטב המעצבות הישראליות. בגלל שיש כמה מעצבות ישראליות שמתעסקות בתיקים ללפטופ אז ניתן לבחור את הסטי

קייס ללפטופ
קייס ללפטופ

יל שאתם ספציפית הכי אוהבים מתוך מגוון הסגנונות שיכול להיות בוהמי, אורבני, חדשני, גאומטרי וקלאסי אלגנטי

גדלים לתיק ללפטופ

ישנם כמה גדלים סטנדרטיים למחשבים ניידים, שהם כמובן 15.6 אינץ' הפופולארי, ואחריו בא גם ה- 14 אינץ' שהוא גם פופולארי מאוד. אך כמובן שיש את המידות שהן אופייניות קצת יותר בקשת המחשבים של אפל, כמו 13.3 אינץ' שהוא גודל פופולרי מאוד של המקבוק האופנתי. בנוסף יש גם מחשבים ניידים שהם בגדלים של 17 אינץ' למרות שזה הרבה פחות נפוץ, וגם תוכלו למצוא מחשבים ניידים בגדלים של 19 אינץ'.

מעצבות התיקים בדרך כלל בוחרות להתמקד בגדלים הפופולריים, ורוב התיקים ללפטופ שתראו יהיו בגדלים של 15.6 אינץ' ו- 14 אינץ', אך במידה ותרצו כיסוי ללפטופ שמותאם אישית לגודל המחשב הנייד שלכם, מעצבות התיקים המקומיות והקשובות בדרך כלל גם יעשו לכם תיק שהוא קאסטום מייד בנסיבות מסוימות, בדרך כלל אם הן יראו שיש צורך לכך, כלומר ליותר מייצור של רק תיק אחד.

תיק ללפטופ שהוא מגניב!

2020 זו לא סתם שנה, זו שנה מחייבת לשמור על סופר סטייל! בדרך כלל אנשים מסתכלים על אופנה כפריטי לבוש, אך סטייל ושיק בא לידי ביטוי גם בבחירת האקססוריז הנכונים, ותיק למחשב נייד שהוא מגניב בהחלט אקססורי שהוא חובה ב- 2020 המתקדמת והמלאה בסטייל

מצאתם את המאמר שימושי?
שתפו בקליק
Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

מאמרים נוספים

שאולי תאהבו